info@alp.av.tr
Varyap Meridian Plaza C Blok Kat: 36 D: 249 - Batı Ataşehir

Sosyal Medya:

Biz Kimiz?

ALP Hukuk Bürosu

Alp Hukuk Bürosu 1999 yılında kurulmuş olup, 21 yıldır bir fiil faaliyetine devam etmektedir. Kurumumuz, yasaları bilen ve bu yasaları destekleyen, pratik deneyimlere sahiptir. Avukatların değişimde yavaş olduğu sıklıkla söylenir. Teknoloji ile entegre olmuş her alan gibi hukuk alanın da entegrasyona uyum sağlayarak, hukuk uygulamasında da yeni yöntemleri benimsemekteyiz. Özel ve tüzel kişi müvekkillerine, avukatlık mesleğinin öngördüğü etik değerler ve mesleki kurallar çerçevesinde, nitelikli ve kapsayıcı hizmet politikası uygulanmaktadır.

Alp Hukuk Bürosu, İcra, iflas hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Medeni Hukuk, Ceza Hukuku ve İş Hukuku olmak üzere farklı hukuk alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir. Avukatlık hizmeti kamusal bir hizmettir. Her türlü hukuki anlaşmazlığın adil çözümü, hukuk kurallarına tam olarak bağlılık ve uyumla sağlanmaktadır. Hukuki bilgi ve tecrübeler, adalet hizmetinin tahsis edilmesinde önemli bir yere sahiptir.  Tecrübemiz ve uzman kadromuz ile adalet hizmetinin sağlanmasında yer almaktayız.

Hayatın olağan akışı içerisinde, düzensizlik gösteren toplum, kurum ve yapıların değişen ülke ve dünya şartlarına adaptasyonunu sağlamak hukuk biliminin önemli görevlerindendir. Tüm bu özellikler ve ilkeler doğrultusunda, müvekkillerimize verdiğimiz hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti ile müvekkillerimizin menfaatlerine ve ihtiyaçlarına uygun, yaratıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

FARKIMIZ NE?

Çeşitlilik ve Kapsayıcılığa Yaklaşımımız Alp Hukuk Bürosu olarak hedefimiz, çalışanlarımızın iş yerimize ve müvekkillerimize ellerimizden gelenin en iyisini yapmak için motive olduklarını hissettikleri kapsayıcı bir kültüre sahip olmaktır. Çeşitliliğin ve katılımın daha iyi karar verme, daha yenilikçi problem çözme ve gelişmiş yaratıcılıkla sonuçlandığına inanmaktayız.

Alp Hukuk Bürosu olarak her olay ve durumun çözümüne referans olarak bakmaktayız. Hukuk uygulamasında mükemmellik standardı, meslektaşlarımız arasında saygı ve kamu yararı için fırsatlara katılımı yöneten sosyal vicdan anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Toplumsal Yatırımımız Alp Hukuk Bürosu olarak bir hukuk firmasının topluma karşı sorumluluğunun hukuk hizmetlerinin sağlanmasının çok ötesine geçtiğine inanmaktadır. Ekibimizin, toplumsal yaşamın iyileştirilmesine olan bağlılığından gurur duymaktayız. Alanında en iyilerin bulunduğu ekibimiz tüm bu sorumluluk ve bağlılığın önemli temsilcileridir.

Adres
Barbaros Mah. Ardıç Sok.
Varyap Meridian Plaza C Blok Kat: 36 D: 249
Batı Ataşehir / İstanbul
E-posta
info@alp.av.tr
Telefon
+90 216 629 35 32
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi:
08:00am – 20:00pm

Vizyon & Misyon

VİZYONUMUZ

Hukuk alanı, toplumsal düzeni sağlamak noktasında önemli kuruluşlardandır. İnsanlar gün geçtikçe daha çok toplumsal düzene ihtiyaç duymakta ve kaliteli bir hukuk düzeni hayal etmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana yenilikçilik hedefimiz her zaman bir adım ilerisi için önemli olmuştur.

Adalet ve hukuka olan inanç ve bağlılığın artmasına katkı sağlamak, müvekkillerimizin haklarına, karşılıklı saygıyı sağlamak ve bunu iş kuralları çerçevesinde gerçekleştirmek. Profesyonelliği en üst düzeye çıkarmak ve tüm hukuki gelişmeleri yakından takip etmek, Alp Hukuk Bürosu olarak hedeflerimizin en başında yer almaktadır.

Hukukun üstünlüğü ve adalet ilkesi çerçevesinde, kişi ve kurumların haklarını en iyi şekilde savunmak gerekliliğinin bilincindeyiz. Hukuk kültürüne katkı sağlamak ve seçkin bir Hukuk Bürosu olma inancındayız.

Özel ve tüzel kişilere sağladığımız kamusal hizmeti daha ileri seviyeye taşıyarak daha geniş kitlelere hizmet sağlamak en önemli hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için gerekli olan kalite, güven, bilgi ve takım ruhu anlayışımız gün geçtikçe daha üst seviyelere ulaşmaktadır. Çalışma alanımızı genişleterek, evrensel hukuk kurallarına bağlılığı güçlendirmek bizim için vazgeçilmez ideallerdir.

Türkiye’de ve Dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmak. Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer hukuk çalışanları tarafından örnek alınan hukuk bürosu olmak önemli hedeflerimizdendir. Alp Hukuk Bürosu olarak, birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Kurulduğumuz günden bu yana kendimizi tek bir noktaya adadık: Hukuk kurallarına bağlılık. Kişi, kurum ve kuruluşlara sağladığımız Hukuk Danışmanlığı hizmetlerimizi de hukuk kurallarına bağlılıkla gerçekleştirmekteyiz. Müvekkillerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru bilgilerle, en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, etik değerleri de göz önünde bulundurarak, hukuk kuralları çerçevesinde hareket eden bir kurum olmaktır.

Müvekkillerimizi temsil etmek ve danışmanlık hizmeti vermek, evrensel ahlaki değerler ve hukuk kuralları ile bütünleşmiştir. Mesleğin temel ilkelerini ve yükümlülüklerini göz önünde bulundurarak hareket etme amacındayız.

  • Müvekkillerle karşılıklı saygı ve güven ilişkisi kurmak.
  • Yürürlükteki yasalar çerçevesinde, hukuk kurallarına uyarak sorunlar çözmek.
  • Başarıyı kilit noktaya oturtarak, sürekli gelişim ve değişim hedeflemek.
  • Görev ve sorumlulukların bilincinde olmak, zamanında yerine getirmek.
  • Uyuşmazlık ve çekişme durumunda uzlaşmacı tavır sergilemek.

ALP Hukuk BürosuÇalışma Alanları

Ticaret Hukuku
98%
İş Hukuku
98%
İcra İflas Hukuku
98%
Borçlar Hukuku
98%
Medeni Hukuk
98%
Ceza Hukuku
98%

Alp Hukuk BürosuEkibimiz

BURAK ALP (Kurucumuz)

Alp Hukuk Bürosu kurucusu olan Burak Alp, 1998 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 1999 yılında Alp Hukuk Bürosunun temellerini atarak mesleki hayata giriş yapmıştır.

Son derece deneyimli, insan odaklı ve girişimci olan Burak Alp, yetenekli, güler yüzlü ve gelişim odaklı bir ekip arkadaşıdır. Hak ve özgürlükler konusunda oldukça hassas davranan Burak Alp, danışmanlık hizmeti verdiği müvekkillerinin de tüm haklarını korumak amacıyla hizmet vermektedir. İş Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Medeni Hukuk alanları başta olmak üzere çeşitli hukuk alanlarında uzmanlığa sahip olan Burak Alp, alanında başarılı bir danışmandır.

Kanunlar ve yasalara bağlılığı ile tanınan Burak Alp, hukuk kurallarında yaşanan değişimlere de hemen adaptasyon sağlamaktadır. Mükemmelliği önceleyen Burak Alp çalışmalarına da bu özende zaman ayırmaktadır. Değişen mevzuat ve yasaları yakından takip eden, yeniliklere bağlılığı misyon edinmiş Burak Alp çalışma azmi ve başarısını da bu misyona borçludur.

Kendine özgü teknik, birikim, donanım ve öngörülerini ekibin tamamıyla paylaşan Burak Alp, Alp Hukuk Bürosunun da gelişim ve ilerlemesine katkı sağlamaktadır. “Adaletin Terazisi Şaşmaz” ilkesi her hukuk danışmanının benimsediği motto olduğu kadar Burak Alp tarafından da benimsenmiştir.

Bizimle İletişim Kurun Alp Hukuk Bürosu

https://www.alp.av.tr/wp-content/uploads/2020/12/Alp-white-logo.png
Barbaros Mah. Ardıç Sok. Varyap Meridian Plaza C Blok Kat: 36 D: 249 Batı Ataşehir / İstanbul
+90 216 629 35 32
info@alp.av.tr

Sosyal Medya:

DANIŞMANLIK HATTI

ALP Hukuk Bürosu İletişim. Aramalar, kalite ve eğitim amacıyla kaydedilebilir.

Telif Hakkı © Alp Hukuk Bürosu