info@alp.av.tr
Varyap Meridian Plaza C Blok Kat: 36 D: 249 - Batı Ataşehir

Sosyal Medya:

Neler Yapıyoruz?Hizmetlerimiz

ALP Hukuk BürosuSizler için sunduğumuz Çalışma Alanlarımız

Şirketlere sağlanan danışmanlık hizmetleri, borçlu şirketleri borçtan kurtarma ve borç tasfiyesi sürecinde hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

Ticaret Hukuku, İş Hukuku, İcra İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, Medeni Hukuk ve Ceza Hukuku alanlarında uzmanlaşmış takım ruhuyla hizmet vermekteyiz.

TİCARET HUKUKU
Ticaret Hukuku, Ticari alanda ilişkileri mevzuatla düzenleyen bir hukuk dalıdır. 6102 sayılı Ticaret Kanunu ticari hayatın gerekleri ve kurallarını işleyiş anlamında şekillendirmektedir.
İŞ HUKUKU
İş Hukuku, işçi hakkı, çalışma koşulları, işçi ücretleri, işveren-işçi ilişkileri ve işçi sendikaları ile ilgili konuları inceleyen bir alt hukuk dalıdır.
İCRA İFLAS HUKUKU
İcra ve İflas Kanunu, alacaklı borçlu arasında yaşanan karmaşanın hangi yasal düzenlemelerle, devlet eliyle nasıl tahsil edileceğini, iflas sürecinin nasıl işleyeceğini belirleyen kurallar bütünüdür.
BORÇLAR HUKUKU
Borçlar Hukuku, Özel Hukuk alanına tabii, eşitlerin karşılıklı ilişkisinden kaynaklanan borçlanmalar sonucunda ortaya çıkmış bir hukuk dalıdır.
MEDENİ HUKUK
Medeni hukuk, kişilerin birbiriyle ya da belirli ölçülerde kişilerle devletin doğrudan veya dolaylı özel ilişkilerinin kamu hukuku gibi başka bir hukuk dalının konusuna girmeyen hukuk dalına verilen addır.
CEZA HUKUKU
Suç ve ceza kavramlarının incelendiği bir kamu hukuku bölümüdür. Genel ve özel ceza hukuku alanları olarak ikiye ayrılır. 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu ile hukuki çerçevesi çizilmiştir.

Birlikte çalışalımBir kahve içelim mi?

Tüm hukuk alanlarında arkadaki gözünüz olmak isteriz. Birlikte çalışmak için tanışmaya ne dersiniz?

https://www.alp.av.tr/wp-content/uploads/2020/12/Alp-white-logo.png
Barbaros Mah. Ardıç Sok. Varyap Meridian Plaza C Blok Kat: 36 D: 249 Batı Ataşehir / İstanbul
+90 216 629 35 32
info@alp.av.tr

Sosyal Medya:

DANIŞMANLIK HATTI

ALP Hukuk Bürosu İletişim. Aramalar, kalite ve eğitim amacıyla kaydedilebilir.

Telif Hakkı © Alp Hukuk Bürosu